هدف از این تحقیق بررسی تعریف و مفهوم تلفن بانک و بانکداری نوین با فرمت docx در قالب 28 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 

 

فهرست مطالب

تعریف و مفهوم بانکداری الکترونیک 
دستورالعمل FDIC34
مزایای بانکداری 
زیر ساخت‌های‌ بانکداری
زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی مناسب
امنیت تبادل اطلاعات
زیرساخت‌ها حقوقی و قانونی مناسب(مقررات)
آمادگی فرهنگی جامعه و بنگاه‌های اقتصادی
انواع کانال‌های ارائه خدمات الکترونیکی
بانکداری خانگی
صفحات وب
بانکداری تلفنی
خدمات بانکی مبنی بر تلویزیون
بانکداری از طریق تلفن همراه
دستگاه‌های خودپرداز اتوماتیک
پیشینه تحقیق
سوابق داخل کشور 
-سوابق تحقیقاتی خارج از کشو 
نتایج آماری به دست آمده از سایر مطالعات 
تعاریف اصطلاحات بکار رفته در تحقیق

 

 


برای شناخت هر پدیده‌ای لازم است ابتدا تعریف مشخصی از آن پدیده ارایه کرد تعاریف مختلفی تا کنون از تلفن بانک و بانکداری نوین ارایه شده، همگی تفاوت در نوع نگرش و برداشت‌ها از این واژه بوده است.

 

 


استفاده از خدمات نوین بانکی با توجه به اهمیت مواردی نظیر مدیریت زمان ، کاهش ترافیک و تسریع در انجام عملیات بانکی ، پرداخت انواع قبوض و .... تبدیل به یکی از الزامات زندگی امروزه شده است. در این راستا  بانک توسعه تعاون، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار مشتریان  قرار می دهد.

 

 

 

به طور کلی تلفن بانک در بانکداری نوین عبارت است از فراهم آوردن امکاناتی برای مردم و کارکنان در جهت افزایش سرعت و کارایی، آنها در دریافت و ارائه  سیستم بانکی در محل شعبه، همچنین، فرایندهای بین شعبه‌ای و بین‌بانکی در سراسر دنیا و ارائه امکانات سخت افزار و نرم افزاری به مشتریان که با استفاده از آنها بتوانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک، در هر ساعت از شبانه روز (24 ساعت) از طریق کانال‌های ارتباطی ایمن و با اطمینان عملیات بانکی دلخواه خود را انجام دهند.